Nie będzie meczu z Kamerunem, ale już w czwartek mecz ligowy

Zarząd klubu MKS Piotrcovia informuje, że firma Bednarek Sport odwołuje przyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego reprezentacji Kamerunu. Spowodowane jest to zmianą terminu przylotu do Polski. Ze względu na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek PGNIG Superligi Kobiet 16 listopada, przerwę w rozgrywkach  oraz plan przygotowań zespołu do dalszej części sezonu, strony uzgodniły brak możliwości rozegrania meczu w innym terminie. Za zmianę przepraszamy.

Ale już w czwartek zawita do Piotrkowa brązowy medalista sezonu 2016/17, który i teraz zajmuje 3 miejsce w tabeli – Start Elbląg. Będzie to ostatni mecz rundy i ostatni mecz w tym roku. Rozgrywki wznowione będą dopiero w styczniu, związane jest to z występem Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata. Porażka jest wpisana w życie sportowca i nie można go za nią winić, ale za styl w jakim się przegrywa już tak. Liczymy więc na dobry mecz, wolę walki, zaangażowanie i wiarę… a jak wiemy wiara czyni cuda. Nasza drużyna od dwóch sezonów zalicza tylko niespodzianki in minus, pora zakończyć tą niechlubną serię. Pierwsza okazja już w czwartek 16 listopada o 18 00 w Hali Relax, następna szansa dopiero w przyszłym roku.