72 gole w meczu kontrolnym

W meczu z pierwszoligową Varsovią Warszawa wyrównana gra trwała do 25 minuty, ambitnie grające zawodniczki ze stolicy objęły na samym początku kilkubramkowe prowadzenie i nie oddały go aż do 22 minuty, gdy nasze piłkarki wyszły na 12:11. Potem było już tylko lepiej, a seria bramek Władysławy Belmas w końcówce pozwoliła w ostatniej minucie meczu osiągnąć naszej drużynie magiczną „czterdziestkę”.

PIOTRCOVIA – VARSOVIA 40:32 (20:14)

PIOTRCOVIA – Sarnecka – Belmas 8, Klonowska 5, Marszałek 4 (2/2), Cygan 4 (2/2), Kucharska 4, Wypych 3, Kopertowska 3 (1/1), Matyja 3, Wyrzychowska 3, Wasilewska 2, Despodovska 1.

Kary 4 min (Klonowska, Kucharska)

Bramki dla Varsovii – Adamiec 6, Zawadzka 9 (5/5), Jarosiewicz 1, Janik 3, Jabłońska 3, Ciecierska 1, Koc 3, Brzyk 1, Parczyńska 2, Szybińska 3.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego meczu ligowego z Koroną Handball Kielce, które znajdują się w zakładce GALERIA.